Ramada Plaza Istanbul, Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Askeri Müze ve Nişantaşı’na yürüme mesafesinde olup, Otel tüm büyük alışveriş merkezlerine metro ile 3 dakikalık mesafededir. Atatürk Havalimanına 23 km; Beyazıt ve Kapalı Çarşı'ya metro ile 8 dk'lık mesafede olup, Osmanbey metro durağının hemen önündedir.

Otel 162 lüks misafir odası ve 12 suiti ve 2 adet penthouse suiti ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm otel alanları yüksek teknolojik imkanlar sağlayan ürünler ile donatılmıştır.

Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, satelite televizyon bağlantısı, Pay TV içeren LCD ekran televizyon sistemi, özel TV kanalları, dataport ve odalarda ve otel içerisinde ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi odalarda ve otel içerisinde kullanılan özelliklerden bazılarıdır.

Otelin giriş katında banka, butik, erkek berberi, bayan kuaförü, Douwe Egberts Coffee ve seyahat acentasından oluşan bir alışveriş alanı bulunmaktadır.

7/24 Resepsiyon

Bagaj Odası

Otopark (ek ücretli)

Açık Yüzme Havuzu

Ücretsiz Wi-Fi

Çamaşırhane

Fitness

Hamam

Masaj

Bağlı Odalar

Araç Kiralama

Concierge

Mağazalar & Kuaför

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

İş Merkezi

Havaalanı Transfer
Yaşlı ve Engelliler için Özel Transfer

20/02/2016 - Fener Rum Patrikhanesi'ne Ziyaret

Genel Müdürümüz ve F&B Müdürümüz bugün Fener Rum Patrikhanesinde Patrik Sn. Bortholomeos'u ziyaret ettiler.Haber Listesine Dön

 Ana Sayfa     E-Katalog     İK     Site Haritası

Ramada Plaza Istanbul City Center

  Halaskargazi Cad. No:63
      34373 Şişli-İstanbul

  444 0 272 / 0-212-315 44 44
  0-212-315 44 45
  info@ramadaplazaistanbul.com


     
 

Yakın Yerler


 

Çevreye Duyarlı Konaklama

 
Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi belgemiz bulunmaktadır.


 
 
 
 

 
   

     
 

Web Tasarım & Uygulamaları: İstanbulNet